Murbrukshink 25 L Grön Nordiska Plast

12420800
À-pris: 99,38 kr = 1 st
Förp.pris: 496,88 kr = 5*1 st
Förp. 5*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »

Murbrukshink i svart återvunnen plast med stålgrepe. Finns i storlekarna 12 L och 20 L.Murbrukshink i svart återvunnen plast med stålgrepe. Finns i storlekarna 12 L och 20 L.

Mått: 440x335x340 mm

Material: PELD


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Hink/Tunna/Korg

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

1242-0800

EAN del förp:

7318141242085

EAN hel förp:

17318141242082

EAN hel pall:

37318141242086

Bruttovikt:

1.3 kg/st  6.5 kg/förp

Volym:

0.05  m3/st,  0.25  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;