Merx Tål Maskindisk Merx Tål Mikrougn Merx Tål Ugnsfast

Mugg 24 cl grå Palma Xantia

7429222
À-pris: 44,12 kr = 6 st
Förp.pris: 176,50 kr = 4*6 st
Jmf.pris: 7,35 kr
Förp. 4*6 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »

Fältspatporslin
• Stapelbar
• Hög hållbarhet
• Tål daglig användning

Mått/storlek: H 7,8 cm ø 7,5 cm 24 cl


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Mugg

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

29222

EAN del förp:

17393107292226

Bruttovikt:

1.3 kg/st  5.2 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
Mugg 24 cl vit Palma Xantia
Merx Team AB
Mugg 24 cl vit Palma Xantia
729202    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;