Mosskopa 1/12 L Exxent

7465291
Kampanj!
-30%
À-pris: 116,20 kr = 1 st
(Tidigare pris: 166,00)
Förp.pris: 1.394,40 kr = 12*1 st
(Tidigare pris: 1,99)
Förp. 12*1 st
Lager: 5 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »

Rostfritt 18% Krom 10% Nickel

Mått/storlek: L 24 cm 1 / 12


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Skopa

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

65291

EAN del förp:

7393107652917

EAN hel förp:

73931076529170

Bruttovikt:

0.15 kg/st  1.8 kg/förp

Liknande produkter
Barkniv 15 cm MV-stål Exxent
Merx Team AB
Barkniv 15 cm MV-stål Exxent
7468017    Lager: 4
Besticksmugg Exxent
Merx Team AB
Besticksmugg Exxent
7465241    Lager: 4
Campos Grillgaffel Exxent
Merx Team AB
Campos Grillgaffel Exxent
7497702    Lager: 5
Chippendale Dessertkniv 187/6,0 mm
Merx Team AB
Chippendale Dessertkniv 187/6,0 mm
74306    Lager: 6
Digital stektermometer/timer Exxent
Merx Team AB
Digital stektermometer/timer Exxent
7477099    Lager: 33
Espressofat 12 cm Verona Xantia
Merx Team AB
Espressofat 12 cm Verona Xantia
7420508    Lager: 3
Fat 2-delat 15x6,5 cm Exxent
Merx Team AB
Fat 2-delat 15x6,5 cm Exxent
7426290    Lager: 2
Gammal Svensk Dessertgaffel 160/2,2
Merx Team AB
Gammal Svensk Dessertgaffel 160/2,2
741008    Lager: 1
Gastronormkantin 1/3-150 Exxent
Merx Team AB
Gastronormkantin 1/3-150 Exxent
7468132    Lager: 2
Gastronormlock 1/3 Exxent
Merx Team AB
Gastronormlock 1/3 Exxent
7468133    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;