Lock till tunna 75 L Svart Nordiska Plast

67700210
À-pris: 67,13 kr = 1 st
Förp.pris: 671,25 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Lock som passar till artikel 77700210 Tunna 75 L Svart.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Hink/Tunna/Korg

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

6770-0210

Bruttovikt:

0.2 kg/st  2 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.05  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;