Låsbart lock till Box 15 L Transparent Nordiska Plast

61510500
À-pris: 32,63 kr = 1 st
Förp.pris: 261,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Lager: 8 innerförp.
Köp »

Låsbart lock i transparent Polypropenplast till Förvaringsbox 15 L.

Mått: 365x295x20 mm

Material: PP


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

6151-0500

EAN del förp:

7318146151054

EAN hel förp:

17318146151051

EAN hel pall:

37318146151055

Bruttovikt:

0.18 kg/st  1.44 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.016  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;