Livsmedelsgodkänd
Rek. pris 129,90

Kundkorg My Own Khaki Grön 10 L mini ECO Nordiska Plast

31010815
À-pris: 103,13 kr = 1 st
Förp.pris: 1.237,50 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Lager: 11 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Praktiskt förvaringskorg med fint tryck på kortsidorna.
Det stabila handtaget gör korgen lätt att bära och förflytta saker i.
Perfekt för de små inköpen i affären, picknik på stranden eller som uppskattad presentkorg.

Förvaringskorgarna i vår serie My Own är tillverkade av återvunnen kvalité.
Materialet vi använder kan t.ex. vara plast återvunnen från hav, hushåll eller industri.
100% eller mixad med nyvara för hållbarhetens skull.

Material:
• Korg - Återvunnen Polypropen (PP)
• Handtag - Nylon/Polyamid (PA)
• BPA-fri
• Klarar temperaturer från -40°C till +120°C.
• Tål maskindisk.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

3101-0815

EAN del förp:

7318140017288

Bruttovikt:

0.47 kg/st  5.64 kg/förp

Volym:

0.015  m3/st,  0.18  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;