Källsorteringssats ECO Nordiska Plast

81270008
Förp.pris: 189,25 kr
Jmf.pris: 63,08 kr/st
Förp. 1*3 kärl
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Denna produkt bidrar till en bättre miljö då kärlen är producerade av återvunnen plastråvara.
Passar i de flesta diskbänkskåp och kök med djupare lådor.
Perfekt för all typ av källsortering, återvinning eller annan typ av förvaring

Set Innehåller:
• 2 st - 12L kärl med stålgrepe (80701100)
• 2 st - 7L kärl med stålgrepe (81201100)
• 1 st - 25L kärl (82501100)
• 2 st - Lock 7L/12L (61281100)
• 1 st - Lock 25L (85931100)
• 1 st - Väggfäste för kärl (81281100). Väggfästet fästs på köksskåpet med tillhörande tejp.

Rymmer totalt 31 L.
100% Återvinningsbart plastmaterial.
BPA-fri


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Hink/Tunna/Korg

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

8127-0008

EAN del förp:

7318148127088

EAN hel förp:

7318148127088

EAN hel pall:

37318148127089

Bruttovikt:

1.21 kg/förp

Volym:

0.024  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;