Kaffekvarn CQ Original Crem

1008810
Förp.pris: 16.000,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-25 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

KVARN ORGINAL är en elegant tystgående kvarn för malning av kaffebönor direkt ner i filterhållare. Kvarnen har en tydlig display på framsidan där man enkelt väljer antal koppar som ska malas. Man justerar även önskad malningsgrad från framsidan.Utföranden av kvarnen är helt i linje med vår Original Line med prägel av högblankt rostfritt utseende vilket gör den lättplacerad i befintliga miljöer samt nya.Kvarn Original Passar alla våra Original- och Serving Conceptbryggare, samt till de flesta 1,8-liters bryggare som finns på marknaden.

Effekt: 1-fas 400 W
Mått: Bredd: 215 Höjd: 575 Djup: 360


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Crem

Varukategori:

Kaffekvarn

Leverantör:

Crem International AB

Lev art nr:

1008810

Bruttovikt:

15 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;