Gastronormkantin 1/2-200 rfr Exxent

7469178
À-pris: 639,38 kr = 1 st
Förp.pris: 3.196,88 kr = 5*1 st
Förp. 5*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Rostfritt 18/10

Volym: 12 liter
Tjocklek: 0,7 mm
Längd: 32,5 cm
Bredd: 26,5 cm
Höjd: 20 cm
Vikt: 1,12 kg


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Kantiner

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

69178

EAN del förp:

7393107691787

Bruttovikt:

1.2 kg/st  6 kg/förp

Volym:

0.017  m3/st,  0.085  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;