Gastronormkantin 1/2-100 rfr Exxent

7469136
Förp.pris: 370,63 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

• Rostfritt 18/10,
• Volym: 6,0 L
• Tjocklek: 0.7 mm
• Längd: 32.5 cm
• Bredd: 26.5 cm
• Höjd: 10 cm
• Vikt : 0,740 kg


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Kantiner

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

69136

EAN hel förp:

7393107691367

Bruttovikt:

0.9 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;