Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C

Förvaringskorg Rondo 6 L Turkos Nordiska Plast

70610810
À-pris: 16,12 kr = 1 st
Förp.pris: 161,25 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-05-27.
Köp »
Beskrivning:

Snygg förvaringskorg ur vår populära förvaringskorgsserie Rondo. Perfekt i lekrummet, kontoret, källaren och garaget. Livsmedelsgodkänd, fri från BPA och klarar temperaturer från -40°C till +120°C.

Mått(LxBxH): 285x210x135 mm
Material: PP
Färg: Turkos


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7061-0810

EAN del förp:

7318140009245

Bruttovikt:

0.12 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st,  0.08  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;