Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Förvaringskorg Rondo 6 L Svart Nordiska Plast

70610200
À-pris: 16,12 kr = 1 st
Förp.pris: 161,25 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Lager: 4 innerförp.
Köp »

Snygg och mycket användbar förvaringskorgserie i Polypro- penplast. Perfekt i lekrummet, kontoret, källaren och garaget. Den minsta storleken passar de allra flesta lådhurtsar, och den största är anpassad efter A4-storlek och för CD- och DVD- skivor. Livsmedelsgodkänd, klarar -40°C till +120°C.

Mått: 285x210x135 mm

Material: PP


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7061-0200

EAN del förp:

7318147061024

EAN hel förp:

17318147061021

EAN hel pall:

37318147061025

Bruttovikt:

0.12 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st,  0.08  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;