Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Förvaringskorg Rondo 12 L Turkos Nordiska Plast

71210810
À-pris: 22,87 kr = 1 st
Förp.pris: 228,75 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Snygg och mycket användbar förvaringskorgserie i Polypro- penplast. Perfekt i lekrummet, kontoret, källaren och garaget. Den minsta storleken passar de allra flesta lådhurtsar, och den största är anpassad efter A4-storlek och för CD- och DVD- skivor.

• Mått: 385x285x160 mm
• Material: PP
• Livsmedelsgodkänd
• Klarar -40°C till +120°C


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7121-0810

EAN del förp:

7318140009252

Bruttovikt:

0.26 kg/st  2.6 kg/förp

Volym:

0.018  m3/st,  0.18  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;