Förvaringsbox 55 L Svart Nordiska Plast

75500200
À-pris: 93,00 kr = 1 st
Förp.pris: 744,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »

Robust och stilren förvaringsbox 55 L i Polypropenplast. Boxarna är staplingsbara samt travbara beroende på vilket håll de vänds åt. Kan användas med eller utan det transparenta låsbara locket, lock köps separat. Livsmedelsgodkänd, klarar -40°C till +120°C.

Mått: 600x400x350 mm

Material: PP


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7550-0200

EAN del förp:

7318140005452

EAN hel förp:

17318140005459

EAN hel pall:

37318140005453

Bruttovikt:

1.36 kg/st  10.88 kg/förp

Volym:

0.084  m3/st,  0.672  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;