Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Förvaringsbox 33 L Transparent Nordiska Plast

74000500
À-pris: 65,88 kr = 1 st
Förp.pris: 527,00 kr = 8*1 st
Förp. 8*1 st
Lager: 2 innerförp.
Köp »

Robust och stilren förvaringsbox 33 L i Polypropenplast. Boxarna är staplingsbara samt travbara beroende på vilket håll de vänds åt. Kan användas med eller utan det transparenta låsbara locket, lock köps separat. Livsmedelsgodkänd, klarar -40°C till +120°C.

Mått: 500x365x260 mm

Material: PP


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7400-0500

EAN del förp:

7318147400052

EAN hel förp:

17318147400059

EAN hel pall:

37318147400053

Bruttovikt:

0.89 kg/st  7.12 kg/förp

Volym:

0.048  m3/st,  0.384  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;