Bubbelfolie EL 4,2 mm 75 cm

792675
À-pris: 374,12 kr = 100 m
Förp.pris: 748,25 kr = 2*100 m
Jmf.pris: 3,74 kr/meter
Förp. 2*100 m
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »

Bubbelfolie på rulle

För stötdämpning, ytskydd och utfyllnad.
• Luft inneslutna i celler.
• Tillverkad av LD-polyeten.
• Bubbelfolien är transparent, isolerande, återanvändningsbar och vattentät.
• Finns även en variant som är antistatbehandlad.
• Vår bubbelplast finns med två olika storlekar på bubblan:
• EL / CL med en bubbeldiameter på 10 mm och en höjd på 4,2 mm
• DL med en bubbeldiameter på 30 mm och en höjd på 12,7 mm.
• DL är även perforerad var 30 cm, förutom 792710 som inte är perforerad. Rullarnas längd är 50 meter.


Varumärke:

Packoplock

Varukategori:

Bubbelfolie

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

792675

Bruttovikt:

2.6 kg/st  5.2 kg/förp

Volym:

0.281  m3/st,  0.562  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;