BlueRed Kit Coffee APPeal 95 & 9000 Wittenborg

67979285
Förp.pris: 2.759,87 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-23 och den 2024-07-25 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Kontoret ska vara en säker plats att vara på. För att säkerställa att du kan njuta av din kaffepaus på ett säkert och beröringsfritt sätt, har Evoca Group lanserat gratisappen Coffee APPeal, som nu kan användas för att få din favoritdrink från alla Wittenborgs kaffemaskiner: 9100, 9000 och 95.

Coffee APPeal är lätt att använda. Det kräver inte att du skapar ett konto eller anger personuppgifter. När du skannar QR-koden på Wittenborgautomaterne med din smartphone ansluts Coffee APPeal automatiskt via Bluetooth® utan att använda mobildata. Du kan sedan beställa exakt den dryck du vill ha - utan att röra vid kaffemaskinen.

Innan installationen måste maskinerna uppdateras med BlueRed-kit, programvara och skärmsläckare.


Varumärke:

Wittenborg

Varukategori:

Reservdel

Leverantör:

Kaffekompaniet din pauspartner AB

Lev art nr:

W979285

Bruttovikt:

1 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;