+ pant 12,00 kr/förp

Blandsaft Päron 1+7 Högkoncentrat BOB

34713
À-pris: 55,44 kr = 0,95 L
Förp.pris: 665,28 kr = 12*0,95 L
Jmf.pris: 7,29 kr/lit
Förp. 12*0,95 L
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-01 och den 2024-08-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Sveriges mest populära saft. Naturlig smak från frukt och bär. Spädning 1+7 ger 7,6 liter. Pant på flaskan. Tillverkad i Sverige.

Ingredienser:

Päronjuice från koncentrat, socker, syra (citronsyra), konserveringsmedel (natriumbensoat, kaliumsorbat).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 147 kJ
Energi 35 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 8.6 g
varav sockerarter 8.4 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Tillagningsanvisning:

Spädes 1 + 7. Ger 7,6 L.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

BOB

Konsumentkontakt:

Orkla Foods Sverige AB

Postadress:

241 81 ESLÖV

Besöksadress:

Ellingevägen 14, 241 81 ESLÖV

Telefon:

020-75 00 10

Hemsida:

www.orklafoods.se

E-post:

info@orklafoods.se

Varukategori:

Saft

Leverantör:

Orkla Foods Sverige AB

Lev art nr:

454034713

EAN del förp:

7310090347132

EAN hel förp:

7310091347131

EAN hel pall:

7310099347133

Bruttovikt:

1.2 kg/st  14.4 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.024  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;