Rek. pris 999,00

Björn Axén Tools Grooming Kit OBH Nordica

9934500
À-pris: 980,50 kr = 1 st
Förp.pris: 5.883,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Styla ditt skägg på ditt eget sätt med Beard Kit, ett professionellt barberkit med skäggtrimmer och tillbehör för styling av skägg och mustasch

Beard Kit är framtagen med professionella stylister på Björn Axén. I Beard Kit ingår en skäggtrimmer med två olika kammar, en mustaschsax, en borste och ett hårt reseetui att förvara allting i. Skäggtrimmern har två olika kammar med skarpa, självvässande titaniumbelagda blad. Bladen har 0,5 mm respektive 1 mm precision och totalt 44 längdinställningar. Skäggtrimmern passar därför utmärkt för trimning av både kortare och tjockare, längre skägg.

Skäggtrimmern drivs med Lithium-ionbatteri och kan användas både med och utan sladd. Fulladdad skäggtrimmer ger 120 minuters sladdlös användning. Mustaschsaxen för precisionsklippning är gjord i rostfritt stål för lång hållbarhet.

Borsten med trähandtag har 100% naturligt bristle hair, vilket reducerar frissighet, och är perfekt för att borsta igenom skägget både före och efter trimning.

- Styla ditt skägg på ditt sätt med professionellt barberkit
- Skäggtrimmer med två kammar, mustaschsax, borste och hårt reseetui ingår
- Självvässande titaniumbelagda blad med 0,5 mm samt 1 mm precision
- 44 längdinställningar –passar både kort och långt skägg
- Borste med trähandtag och 100% naturligt pure bristle hair


Garanti:

24 månader

Varumärke:

OBH Nordica

Varukategori:

Hårvård

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

HH4500N0

EAN del förp:

3121040081013

Bruttovikt:

0.73 kg/st  4.38 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;