Beredningskanna 3 L Turkos Nordiska Plast

11660810
À-pris: 45,37 kr = 1 st
Förp.pris: 226,87 kr = 5*1 st
Förp. 5*1 st
Lager: 3 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Snygg och stabil beredningskanna i Polypropenplast. Kannan har en graderad halvliterskala samt en hällpip. Handtaget i kombination med gummifötterna under ger ett bra stöd mot underlaget när skålen används.

Volym: 3 liter
Diameter: 250 mm
Höjd: 145 mm

Livsmedelsgodkänd och fri från BPA.
Klarar temperaturer från -40°C till +120°C och tål maskindisk.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Kanna

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

1166-0810

EAN del förp:

7318140009146

EAN hel förp:

17318140009143

EAN hel pall:

37318140009147

Bruttovikt:

0.21 kg/st  1.05 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st,  0.045  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;