Batteri AAA 1,5V 24A/LR03 Super Alkaline GP 4-pack

162700
Förp.pris: 36,62 kr
Jmf.pris: 9,16 kr
Förp. 1*4 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

GP Super Alkaline är ett perfekt standardbatteri, lämpligt för de flesta produkter med låg till medelhög strömförbrukning.

• Perfekt för leksaker, väggklockor och ficklampor m.m.
• Passar hushåll med stor batteriåtgång
• Lång livslängd


Varumärke:

GP

Varukategori:

Batteri

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

550700

EAN del förp:

4891199000058

EAN hel förp:

4891199000591

EAN hel pall:

4891199034800

Bruttovikt:

0.1 kg/förp

Volym:

0  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;