Rek. pris 899,00

Ångstrykjärn Sladdlöst One Temperature Russell Hobbs

238510
À-pris: 779,00 kr = 1 st
Förp.pris: 4.674,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Är det är dags att ta dig igenom ditt berg av stryktvätt?

Med Russell Hobbs sladdlösa strykjärn med endast en temperatur har du ingen ursäkt. Strykjärnets teknologi har utformats för att leverera en optimal temperatur som låter dig stryka alla material som är strykbara.

Du får kraftfulla 2600W, keramisk stryksula, 45g i kontinuerlig ånga och en ångpuff på 210g samt stor vattentank på hela 350ml.

Strykjärnet är dessutom sladdlöst och ger dig en enkelhet i användningen. Med sin snabbladdning på 6 sekunder kan du stryka i intervaller på 5-10 sekunder, vilket i strykning mätt är ganska lång tid.

Strykning har aldrig varit enklare!

Funktioner:
Sladdlös strykning
Snabbladdning på 6 sekunder
2600W
210g ångpuff
45g kontinuerlig ånga
350ml vattentank
Keramisk stryksula
1,9 meter lång sladd
Automatisk avstängning
Anti Dropp-funktion
Anti-Kalk funktion
Självrengörande


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Russell Hobbs

Varukategori:

Strykjärn

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

23851046002

EAN del förp:

5038061104462

Bruttovikt:

1.89 kg/st  11.34 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st,  0.054  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;