Nu öppnar stora Tomteverksta'n med Julens Gåvor 2023

Tomtefar talar ut – Torebrings har bredaste sortimentet. Med Torebrings unika sortiment av julgåvor ska alla kunna få precis det de önskar av matgåvor, delikatesslådor, julchoklad, julgodis, presentkort eller hårda julklappar. Vänta inte för länge – beställ redan idag!

Julgåva, matgåva, matgåvor, delikatesslåda, delikatesslådor, julchoklad
Bläddra dig fram i julkatalogen bland Julsäckar och Tomtelådor/matgåvor & delikatesslådor fyllda till bristningsgränsen med läckerheter. Julost, lax och serrano. Den godaste chokladen och även hårda paket.

Klicka på bilden ovan för att komma till årets bästa julkatalog på 84 sidor för godaste julgåvorna till dina vänner & medarbetare.
Matgåvor julsäckar Torebrings

Vi rekommenderar även vårt populära och prisvärda presentkort PresentCard® om Du vill att mottagaren själv ska välja julgåva eller julklapp. Mottagaren kan välja bland alla dessa varumärken; C3, Carolina Gynning, Eva Solo, Eva Trio, Exxent, Gense, Kosta Boda, Nordiska Plast, OBH Nordica, Orrefors, Pillivuyt, Sagaform, Villeroy & Boch och Xantia. Totalt över 6000 kvalitativa varumärkesprodukter. Läs mer på sidan 63-66 i vår julkatalog.

Klicka på artikelnummer i katalogen för att köpa årets mest uppskattade julgåvor.




2023-10-02

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;