Potatis skivad Felix, Pommes Traktör ugns pommes Felix, Pommes Strips Felix

138594
Förp.pris: 530,10 kr

Jmf.pris: 53,01 kr/kg
Förp. 1*4x2,5kg

Lagerinfo…
138587
Förp.pris: 357,73 kr

Jmf.pris: 35,77 kr/kg
Förp. 1*4x2,5kg

Lagerinfo…
5806689
Förp.pris: 447,10 kr

Jmf.pris: 44,71 kr
Förp. 1*4x2,5kg

Lager: 13 förp.
138589
Förp.pris: 369,94 kr

Jmf.pris: 36,99 kr/kg
Förp. 1*4x2,5kg

Lagerinfo…
138583
Förp.pris: 509,94 kr

Jmf.pris: 50,99 kr/kg
Förp. 1*4x2,5kg

Lagerinfo…
1873688
À-pris: 243,60 kr = 5,8 kg
Förp.pris: 487,20 kr = 2*5,8 kg

Jmf.pris: 42,00 kr/kg
Förp. 2*5,8 kg

Lagerinfo…
611009
Förp.pris: 137,20 kr

Jmf.pris: 19,60 kr/kg
Förp. 1*7 kg

Lagerinfo…
610052
À-pris: 130,03 kr = 5,8 kg
Förp.pris: 260,06 kr = 2*5,8 kg

Jmf.pris: 22,42 kr/kg
Förp. 2*5,8 kg

Lagerinfo…
138566
Förp.pris: 195,78 kr

Jmf.pris: 48,94 kr/kg
Förp. 1*4 kg

Lagerinfo…
138544
Förp.pris: 403,20 kr

Jmf.pris: 67,20 kr/kg
Förp. 1*111x54g

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;