Praktisk snabbmat för alla tillfällen

Vår frysta livsmedelsavdelning erbjuder ett brett urval av praktiska alternativ för snabbmat, inklusive piroger, hamburgare och andra läckra rätter. Utforska vårt sortiment för att hitta bekväma och läckra lösningar för alla tillfällen.

124408
Förp.pris: 279,55 kr

Jmf.pris: 99,84 kr/kg (13,98 kr/st)
Förp. 1*20x140g

Lager: 1 förp.
124410
Förp.pris: 279,55 kr

Jmf.pris: 99,84 kr/kg (13,98 kr/)
Förp. 1*20x140g

Lager: 1 förp.
124407
Förp.pris: 279,55 kr

Jmf.pris: 99,84 kr/kg (13,98 kr/st)
Förp. 1*20x140g

Lager: 3 förp.
1244090
Förp.pris: 279,55 kr

Jmf.pris: 99,84 kr/kg (13,98 kr/st)
Förp. 1*20x140g

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;