Felix Enportion Italia Pasta - Autentisk Smak av Italien i Enkla Förpackningar!

Utforska Felix Enportion Italia Pasta för en smakresa till Italien utan att lämna hemmet. Våra enportionssoppor är perfekta för en snabb och smidig måltid, full av autentisk italiensk smak. Välj bland olika pastaalternativ och njut av den rika smaken och krämiga konsistensen. Enkelt att tillaga och perfekt för både lunch och middag!

137685
Förp.pris: 355,88 kr

Jmf.pris: 117,06 kr/kg (44,49 kr/st)
Förp. 1*8x380gr

Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
132045
Förp.pris: 355,80 kr

Jmf.pris: 117,04 kr/kg (44,47 kr/st)
Förp. 1*8x380g

Lager: 1 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1376800
Förp.pris: 355,80 kr

Jmf.pris: 117,04 kr/kg (44,47 kr/st)
Förp. 1*8x380gr

Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
137681
Förp.pris: 355,80 kr

Jmf.pris: 117,04 kr/kg (44,47 kr/st)
Förp. 1*8x380gr

Lager: 2 förp.
Kampanjinfo » Köp »

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;