Upptäck Dafgård Lean: Balanserad Måltidsnjutning

Dafgård Lean erbjuder en smakrik men samtidigt hälsosam måltidsupplevelse. Med fokus på balans och kvalitet levererar vi lättare alternativ utan att kompromissa med smaken. Våra produkter är noggrant utvalda för att passa en aktiv livsstil utan att tumma på njutningen. Upptäck en ny dimension av matglädje med Dafgård Lean idag!

124199
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 7 förp.
124203
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 1 förp.
124197
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 5 förp.
124196
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 7 förp.
124825
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 2 förp.
124554
Förp.pris: 244,27 kr

Jmf.pris: 116,32 kr/kg (40,71 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 1 förp.
Utgår när slutsåld
124826
Förp.pris: 271,38 kr

Jmf.pris: 129,23 kr/kg (45,23 kr/st)
Förp. 1*6x350gr

Lager: 3 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;