Marin Urnbryggare, Urna, Kaffebryggare från Bonamat

Maskiner särskilt lämpade för användning på fartyg eller i någon annan dynamisk miljö.

4010641110
Förp.pris: 12.750,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4010640110
Förp.pris: 10.625,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4010441110
Förp.pris: 10.375,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4010440110
Förp.pris: 8.000,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
8420141620
Förp.pris: 9.500,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
8420140620
Förp.pris: 9.250,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
8410141620
Förp.pris: 7.750,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
8410140620
Förp.pris: 7.750,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4250741110
Förp.pris: 61.125,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4250540110
Förp.pris: 59.250,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4251141110
Förp.pris: 73.875,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4250940110
Förp.pris: 71.875,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4150841110
Förp.pris: 53.750,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4150640110
Förp.pris: 52.500,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4151241110
Förp.pris: 67.500,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
4151040110
Förp.pris: 66.000,00 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
7092644101
Förp.pris: 416,12 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
7110613501
Förp.pris: 712,50 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…
7092602201
Förp.pris: 573,50 kr
Förp. 1*1 st
Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88