Kaffeautomater för ett smakfullare och godare kaffe från Torebrings.

Upptäck vårt sortiment av kaffemaskiner och kaffeautomater som gör kaffebryggningen enkel och bekväm. Med olika modeller och kapaciteter kan du hitta den perfekta maskinen för dina behov, oavsett om det är för kontoret, fabriken eller den kommersiella miljön. Våra kaffeautomater är designade för att leverera högkvalitativt kaffe varje gång, vilket ger dig en smidig och pålitlig kaffehantering.

30390040
Förp.pris: 36.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
30390039
Förp.pris: 23.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 4 förp.
30340102
Förp.pris: 67.125,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 6 förp.
30340103
Förp.pris: 78.500,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
30340101
Förp.pris: 60.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 7 förp.
303501001
Förp.pris: 56.000,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 4 förp.
3039010
Förp.pris: 49.000,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;