Kapslar Starbucks by Nespresso

Njut av den välkända smaken av Starbucks-kaffe direkt hemma med våra kapslar kompatibla med Nespresso-maskiner. Utforska vårt sortiment av utsökta kaffesorter från Starbucks, var och en noggrant utvald för att leverera den autentiska Starbucks-upplevelsen varje gång du brygger. Oavsett om du föredrar en kraftfull espresso eller en krämig latte, finns det en kapsel för att tillfredsställa dina kaffedrömmar.

6220714
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lagerinfo…
6221014
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 8 innerförp.
6220514
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lagerinfo…
12429059
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 8 innerförp.
Utgår när slutsåld
6220314
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 11 innerförp.
6220614
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lagerinfo…
6220014
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lagerinfo…
6221114
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 9 innerförp.
6220414
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 10 innerförp.
6220214
À-pris: 47,82 kr = 10 st
Förp.pris: 573,89 kr = 12*10 st

Jmf.pris: 4,78 kr/st
Förp. 12*10 st

Lager: 8 innerförp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;