Godis Utförsäljning

Upptäck fantastiska erbjudanden på choklad och godis i vår utförsäljning. Passa på att fylla på dina förråd med vårt breda sortiment av läckra godsaker till nedsatta priser. Här hittar du allt från klassiska chokladpraliner till färgglatt godis, perfekt för att skapa och sprida glädje. Skynda dig att shoppa innan erbjudandena tar slut!

405451
À-pris: 9,78 kr = 122 gr
Förp.pris: 234,66 kr = 24*122 gr

Jmf.pris: 80,14 kr/kg (0,98 kr/st)
Förp. 24*122 gr

Lager: 98 innerförp.
Säsongsvara påsk
Kampanjinfo » Köp »
471762
Förp.pris: 55,89 kr

Jmf.pris: 58,22 kr/kg (2,33 kr/st)
Förp. 1*24x40gr

Lager: 1 förp.
BÄST-FÖRE 240708
Kampanjinfo » Köp »
4274143
À-pris: 39,09 kr = 120 gr
Förp.pris: 1.250,82 kr = 32*120 gr

Jmf.pris: 325,73 kr/kg (3,91 kr/st)
Förp. 32*120 gr

Säsongsvara påsk
Beställningsbar senare
172118
À-pris: 9,98 kr = 200 gr
Förp.pris: 179,63 kr = 18*200 gr

Jmf.pris: 2,77 kr/kg (0,55 kr/st)
Förp. 18*200 gr

BÄST-FÖRE 240709
Kampanjinfo »
Beställningsbar senare
1076726
Förp.pris: 42,39 kr

Jmf.pris: 35,33 kr/kg
Förp. 1*1,2 kg

Lager: 2 förp.
BÄST-FÖRE 240713
Kampanjinfo » Köp »

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;