Upplev Julglädjen med Inter Candy Confectionary julprodukter

Utforska vår underbara kollektion av Inter Candy julprodukter för att sprida glädje och värme under julen. Våra julprodukter är skapade med omsorg och kärlek för att göra julen ännu mer speciell. Med en perfekt balans av högkvalitativ choklad och festliga designelement är Inter Candy julprodukter den perfekta gåvan att dela med dig av till dina nära och kära. Skäm bort dina smaklökar och sprid julglädje med varje tugga av vår läckra julprodukter.

×

Julsäck Carl Larsson Jul i HBG Inter Candy

90550
299,90 kr
Del av förpackning = 1600 g
2.699,10 kr
Hel förpackning = 9*1600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 187,44 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Classic Collection Caluwè Artisan

9012900
449,90 kr
Del av förpackning = 835 g
4.499,00 kr
Hel förpackning = 10*835 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 538,80 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Guldbox Stor Inter Candy

90547
429,90 kr
Del av förpackning = 2200 g
2.579,40 kr
Hel förpackning = 6*2200 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 195,41 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Grön Inter Candy

90801
319,90 kr
Del av förpackning = 1855 g
1.919,40 kr
Hel förpackning = 6*1855 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 172,73 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Natur Inter Candy

90804
129,90 kr
Del av förpackning = 750 g
1.948,50 kr
Hel förpackning = 15*750 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 173,20 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Röd Inter Candy

90800
229,90 kr
Del av förpackning = 1230 g
1.839,20 kr
Hel förpackning = 8*1230 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 192,87 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Leatherbox Picasso Pralines

9013100
278,90 kr
Del av förpackning = 500 g
1.673,40 kr
Hel förpackning = 6*500 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 557,80 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Merry Christmas Premium Belgian Chocolates ICXS

90130000
278,90 kr
Del av förpackning = 545 g
2.231,20 kr
Hel förpackning = 8*545 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 511,74 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Nötknäppare 3 färger Inter Candy

90560
89,90 kr
Del av förpackning = 435 g
1.078,80 kr
Hel förpackning = 12*435 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 206,67 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Sea Shells Singelpackade Atlantis

9013300
38,90 kr
Del av förpackning = 200 g
233,40 kr
Hel förpackning = 6*200 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 194,50 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Smällkaramell Inter Candy

90548
109,90 kr
Del av förpackning = 600 g
989,10 kr
Hel förpackning = 9*600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 183,17 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Tentazioni Medium oval Rovelli

11300
118,90 kr
Del av förpackning = 260 g
713,40 kr
Hel förpackning = 6*260 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 457,31 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Tentazioni XL Rovelli

113010
199,90 kr
Del av förpackning = 455 g
1.199,40 kr
Hel förpackning = 6*455 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 439,34 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Truffles Assorted Picasso

9013102
88,90 kr
Del av förpackning = 165 g
1.066,80 kr
Hel förpackning = 12*165 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 538,79 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm Medium Inter Candy

90505
219,90 kr
Hel förpackning = 1*950 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 231,47 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm XL Inter Candy

90504
389,90 kr
Hel förpackning = 1*1900 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 205,21 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Grundare
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88