Singelpackade Kakor och Konditoribitar - Perfekt för Varje Tillfälle

Våra enkelpackade kakor och konditoribitar är perfekta för dig som vill njuta av en härlig smakupplevelse, varje gång. Varje förpackning innehåller noggrant utvalda godsaker, från klassiska kakor till moderna favoriter, för att tillfredsställa ditt sötsug när som helst på dagen.

161470
Förp.pris: 220,75 kr

Jmf.pris: 220,75 kr/kg (8,83 kr/st)
Förp. 1*25x40gr

Lager: 6 förp.
1614560
Förp.pris: 250,10 kr

Jmf.pris: 227,36 kr/kg (12,51 kr/st)
Förp. 1*20x55gr

Lager: 10 förp.
1614750
Förp.pris: 163,09 kr

Jmf.pris: 112,48 kr/kg (6,52 kr/st)
Förp. 1*25x58gr

Lager: 62 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1613980
Förp.pris: 188,27 kr

Jmf.pris: 136,93 kr/kg (7,53 kr/st)
Förp. 1*25x55gr

Lager: 3 förp.
1611890
Förp.pris: 216,32 kr

Jmf.pris: 173,05 kr/kg (8,65 kr/st)
Förp. 1*25x50gr

Lager: 9 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1613990
Förp.pris: 238,90 kr

Jmf.pris: 173,74 kr/kg (9,55 kr/st)
Förp. 1*25x55gr

Lager: 9 förp.
161491
Förp.pris: 168,23 kr

Jmf.pris: 140,19 kr/kg (6,73 kr/st)
Förp. 1*25x48gr

Lager: 10 förp.
Kampanjinfo » Köp »
161423
Förp.pris: 188,27 kr

Jmf.pris: 129,84 kr/kg (7,53 kr/st)
Förp. 1*25x58gr

Lager: 4 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;