Rek. pris 99,00

C3 Extra Bägare 750 ml Mix & Go Svart

3010903
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

C3 Mix&GO® bägare 750ml är perfekt som en kompletteringsflaska till din Mix&Go Blender. Blanda enkelt dina smoothies eller proteindrycker med hjälp av Mix&GO® blendern och ta sedan med dig den och den till jobbet, gymmet eller on-the-go.

C3 Mix&GO® behållare/flaskor är fria från Bisfenol A (BPA).

Ingår i förpackning: Flaska med lock

Passar till: 3010103 C3 Blender Mix & Go


Varumärke:

C3

Varukategori:

Tillbehör

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

30-10903

EAN del förp:

7331890502675

Bruttovikt:

0.1 kg/st  0.4 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
C3 Ciabatta 2 Smörgåsgrill Svart
3010720    Lager: 9
C3 Kökstimer Miniperkolator
3090915    Lager: 55
C3 Matberedare Slice & Dice Vit
3010112    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88