Rek. pris 599,00

Ångstrykjärn Copper Express Iron Russel Hobbs

238520
À-pris: 484,38 kr = 1 st
Förp.pris: 968,75 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Ånga dig genom din strykhög på minimal tid med det nya och kraftfulla Copper Express strykjärn

Med snygg svart färg och lyxig kopparfinish möts design och funktion i en enastående kombination. Strykjärnet har 2600W, en vattentank med kapacitet på 315ml. Den kontinuerliga ångan på 40g och den kraftfulla ångpuffen på 150g hjälper dig i din strävan efter skrynkelfria kläder.

Det finns roligare saker att göra än att vänta på att strykjärnet ska bli varmt. Copper Express Strykjärn har koppar i stryksulan, något som ger en snabbare värmefördelning och därmed snabbare uppvärmning*. Allt för att din strykning ska bli klar på nolltid.

Funktioner:
Stryksula med koppar för snabbare uppvärmningstid *
2600W
150 g ångpuff
40 g kontinuerlig ånga
315 ml vattentank
Anti Dropp-funktion
Anti Kalk-funktion
Självrengörande
Variabel och vertikal ånga
Texturerat handtag för komfort och bra grepp
2 meter lång sladdslängd
Indikatorlampa


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Russell Hobbs

Varukategori:

Strykjärn

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

23852046002

EAN del förp:

5038061104516

Bruttovikt:

1.55 kg/st  3.1 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;