Önska Glad Påsk med Torebrings unika påskägg och påskboxar sprängfyllda med påskgodis

Önska en Glad Påsk med underbara, omtyckta, sprängfyllda påskägg från Torebrings. Ger glädje för kunder och medarbetare!

Påsken kommer redan i mars 2024 så det är redan dags att börja tänka på påskgodiset! Önska en Glad Påsk med underbara, omtyckta, sprängfyllda påskägg och påskboxar från Torebrings. Det finns alltid någon som behöver få lite gott och uppskattning. Torebrings påskboxar och påskägg fyllda med inslaget godis ger glädje för kunder och medarbetare!

Titta runt i vår påskbroschyr för 2024 på 16 sidor fylld med mycket gott. Läs mera i Glad Påsk 2024

Påskägg och Påskboxar med godis

2024-02-19

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;