Äntligen är Torebrings webbutik och mobila hemsida klar

Nu är den klar! Äntligen ger vi våra kunder möjlighet att beställa smidigare via sin mobiltelefon. Torebrings Gross Online och webbutik har i dagarna blivit mobilanpassad.

Nu är den klar! Äntligen ger vi våra kunder möjlighet att beställa smidigare via sin mobiltelefon.

Torebrings Gross Online och webbutik har i dagarna
blivit mobilanpassad.

När Du surfar in på vår adress www.torebrings.se med en mobil enhet så kommer Du direkt till vår mobilanpassade hemsida och webbutik.

Varmt välkomna in besöka och beställa både till privat eller till Ditt företag.

Prova gärna att surfa in på vår hemsida med Din mobiltelefon för att upptäcka hur enkelt det går att att beställa med mobiltelefonen.

Alla lika välkomna.

Mobil hemsida Torebrings Grossist ABMobil hemsida huvudgrupper Torebrings Grossist AB

2016-12-04

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;