Godis Utförsäljning

Upptäck fantastiska erbjudanden på choklad och godis i vår utförsäljning. Passa på att fylla på dina förråd med vårt breda sortiment av läckra godsaker till nedsatta priser. Här hittar du allt från klassiska chokladpraliner till färgglatt godis, perfekt för att skapa och sprida glädje. Skynda dig att shoppa innan erbjudandena tar slut!

405451
À-pris: 18,93 kr = 122 gr
Förp.pris: 454,28 kr = 24*122 gr

Jmf.pris: 155,15 kr/kg (1,89 kr/st)
Förp. 24*122 gr

Lager: 177 innerförp.
Säsongsvara påsk
Kampanjinfo » Köp »
4274126
À-pris: 16,74 kr = 100 gr
Förp.pris: 234,42 kr = 14*100 gr

Jmf.pris: 167,44 kr/st
Förp. 14*100 gr

Lager: 24 innerförp.
BÄST-FÖRE 240731
Kampanjinfo » Köp »
4274143
À-pris: 18,98 kr = 120 gr
Förp.pris: 607,50 kr = 32*120 gr

Jmf.pris: 158,20 kr/kg (1,90 kr/st)
Förp. 32*120 gr

Lager: 94 innerförp.
BÄST-FÖRE 240731
Kampanjinfo » Köp »

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88