Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016714
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80
Prova gratis kaffemaskin eller automat från Torebrings

Prova kaffemaskin kaffeautomat utan kostnad från Torebrings

Hos oss får du prova Din nya kaffemaskin/kaffeautomat
utan kostnad. Välkommen att kontakta oss!


Prova en kaffemaskin Gratis i en till två veckor till Ditt företag! Vi bjuder på 2000 serveringar Kaffe, Choklad och Cappuccino eller 1 200 koppar Kaffe till minsta maskinen.

När Du provar en kaffemaskin bjuder vi även på en god kaka till kaffet!

Ring eller maila till oss så kommer vi och visar våra maskiner. Du väljer själv
vilken av våra mer än 30 maskiner som passar för dina förutsättningar.

Du når oss på tel 0380-478 80 eller fyll i nedanstående formulär.
Naturligtvis kan du även faxa på 0380-404 90.

Du kan spara stora kostnader till Ditt företag genom att välja Torebrings som Din leverantör av kaffemaskiner till jobbet. Samtidigt som Du får högkvalitativa drycker från kända varumärken i Din varmdrycksautomat.

Fyll i Din nedan formulär så kontaktar vi Dig för bästa råd och hjälp med Din nya kaffe- & automatlösning!


Namn:
Telefon:
Företag:
Adress:
Postadress:
Antal anställda:
E-postadress:

Har ni kaffeautomater idag?
  
Om ja, vilken typ av kaffeautomat/vattenmaskin/varuautomat har ni?

Vem är er leverantör?


Vi är intresserade av att prova en kaffeautomat/vattenmaskin/varuautomat gratis i en till två veckor.

Vi är intresserade av att få höra om Torebrings sortiment och priser.
   
Har du ett meddelande till oss på Torebrings så skriv det här:

  


PS Passa på nu och spara kostnader till Ditt företag! Samla alla Dina inköp hos oss då vi är den mest kompletta vendinggrossisten på marknaden för mat och dryck på jobbet. Vi har över 10 000 artiklar i vår webbutik och vi marknadsför över 70 olika kaffemaskiner och flertalet varuautomater.

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater