Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016714
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB

extratipset vecka 2-8 2017 Torebrings Grossist AB


Extratipset är
vår kampanjtidning som utkommer 8-9 gånger om året. Du som är kund hos oss på Torebrings får extratipset skickat till Ditt företag veckan innan det börja gälla.

I extratipset finns ett varierande utbud av produkter som vi säljer till extra låga kampanjpriser. Produkter som vi erbjuder på kampanjpriser vid olika tillfällen är läsk och vatten, kakor, konfektyr, fryst färdigmat, fryst fast food, kaffe, på-köpet-kampanjer, kaffebryggare & kaffemaskiner, Mellanmålet och mycket mer.

Extratipset gäller vanligtvis i sex veckor. Det som behövs är Acrobat Reader installerat i Din dator.

Här kan Du ladda hem Ditt senaste extratipset och läsa det via pdf.


Hur beställler man?
När Du vill beställa från extratipset ringer Du oss på 0380-478 80 och ber att få tala med våra säljare.

Du kan även faxa till oss på 0380-404 90 eller i vår Webbshop - Gross Online i vänstermenyn där Du hittar alla kampanjprodukter när Du klickar på "Kampanjvaror". På Gross Online hittar Du även hela vårt kompletta sortiment.

Beställ Dina extratipsvaror direkt i vår torebrings® grossonline butik via denna länk! Alltid öppet - dygnet runt, hela veckan.

Välkommen!

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater