Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016771
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80
Byt upp Dig till en ny kaffeautomat för godare kaffe på jobbet.

Kaffeautomat hela börnor för gott kaffe på jobbetInbyte 7000:- för Din kaffeautomatFörmånliga inbyteskampanjer
för godare kaffe på jobbet!


Vi betalar minst 7.000:- för Din gamla kaffeautomat när Du byter till nya fantastiska CAFEJA Perto/S-Pro med 7" pekskärm i färg (Color Touchscreen). Gäller tillsvidare under 2016.


Otroligt driftsäkra och användarvänliga kaffeautomater med automatisk intelligent energisparfunktion (VIPS). Nu med färgskärm.



Cafeja Perto finns i följande modeller:
30390029 Cafeja Perto B2B Hela Bönor
30390100 Cafeja Perto Espresso
30399019 Cafeja Perto FB Färskbrygg
30390019 Cafeja Perto Instant
3039010 Cafeja S-Pro Espresso

Kontakta oss för att prova Din nästa kaffeautomat utan kostnad.




Förmånliga inbyteskampanjer för godare kaffe på jobbet!



Inbyte för kaffeautomat Vi betalar minst 5.000:- för Din gamla kaffeautomat när Du byter till nya fantastiska CAFEJA Vista med 7" pekskärm i färg (Color Touchscreen).

Otroligt driftsäkra och användarvänliga kaffeautomater med automatisk intelligent energisparfunktion (VIPS).
Nu med färgskärm.

Cafeja Vista 7" finns i följande modeller:
30340029 Cafeja Vista 7" B2B Hela bönor
30340019 Cafeja Vista 7" FB Färskbrygg
30350019 Cafeja Vista 7" Quick Instant.

Pris från 439:-/mån (efter att inbytesrabatt är avdragen.) Gäller tillsvidare under 2016.

Kontakta oss för att prova Din nästa kaffeautomat utan kostnad.

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater