Ge Smaklökarna en Fest med vår Julsäck

Utforska vår julgåva som innehåller en lockande blandning av delikatesser, inklusive vår exklusiva tomteost som kommer att sätta en fest på smaklökarna. Med en kombination av traditionella favoriter och spännande smaker är vår julgåva det perfekta valet för att skapa minnen och njuta av julens goda stunder. Ge dig själv eller någon du tycker om en smakfull överraskning i år och låt julglädjen sprida sig.

999950
Förp.pris: 187,94 kr

Förp. 1*1 kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
999951
Förp.pris: 184,58 kr

Förp. 1*1 kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
999937
Förp.pris: 361,42 kr

Förp. 1*2 kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
999923
Förp.pris: 351,34 kr

Förp. 1*2 kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
999918
Förp.pris: 358,06 kr

Förp. 1*2 kg

Lagerinfo…
SLUT SÄSONG
Beställningsbar senare
999914
Förp.pris: 337,90 kr

Förp. 1*2 kg

Lagerinfo…
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;