Espressomaskiner - Tillbehör espresso

1964030
Förp.pris: 2.289,13 kr

Förp. 1*1 set

Lagerinfo…
72762212
Förp.pris: 2.259,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
7270901101
Förp.pris: 2.139,38 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
962556
À-pris: 59,12 kr = 6x20 gr
Förp.pris: 591,25 kr = 10*6x20 gr

Förp. 10*6x20 gr

Lager: 9 innerförp.
9397554
À-pris: 375,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.500,00 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lagerinfo…
9474910
À-pris: 22,37 kr = 4x1,8g
Förp.pris: 223,75 kr = 10*4x1,8g

Förp. 10*4x1,8g

Lagerinfo…
630300
Förp.pris: 436,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
1964015
Förp.pris: 449,50 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
630302
Förp.pris: 672,75 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
1964016
Förp.pris: 599,38 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
Utgår när slutsåld
32558
À-pris: 396,00 kr = 430 gr
Förp.pris: 4.752,00 kr = 12*430 gr

Jmf.pris: 920,93 kr/kg
Förp. 12*430 gr

Lager: 13 innerförp.
7193101101
À-pris: 350,13 kr = 100 st
Förp.pris: 4.201,50 kr = 12*100 st

Jmf.pris: 3,50 kr/st
Förp. 12*100 st

Lagerinfo…
32503
Förp.pris: 146,88 kr

Jmf.pris: 4,90 kr
Förp. 1*30x2gr

Lagerinfo…
32523
Förp.pris: 310,13 kr

Jmf.pris: 3,10 kr
Förp. 1*100x2gr

Lager: 5 förp.
7193401101
Förp.pris: 286,25 kr

Förp. 1*120 st

Lagerinfo…
4681201
Förp.pris: 3.961,63 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
1964026
Förp.pris: 488,88 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;