Wonderful Choco One Cup portionspåsar

40730271
Förp.pris: 252,00 kr
Jmf.pris: 229,09 kr/kg (5,04 kr/st)
Förp. 1*50x22gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-15 och den 2024-08-22 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Wonderful Choco i portionspåse är en enkel, utsökt och klassisk kopp chokladdryck.
Med sin milda, runda smak och delikata sötma är Wonderful Choco Drink en underbar smakupplevelse och ett underbart tillskott till kaffe och te. Chokladdrycken, som innehåller 14% kakao, rörs lätt om i en kopp kokande vatten, men kan också blandas i varm mjölk för en ännu mer krämig och fyllig kopp.
Perfekt för att skämma bort dig varje dag eller för en mysig händelse.

Serveringstips:

Häll portionspåsens innehåll i en kopp och tillsätt ca. 1 1/2 dl kokande vatten (ca. 80 grader) under omrörning.

Varumärke:

Wonderful

Konsumentkontakt:

BKI Kaffe AB

Besöksadress:

Viktoriagatan 6, 252 29 HELSINGBORG

Telefon:

042-12 18 25

Hemsida:

www.bki.dk

E-post:

info@bki-kaffe.se

Varukategori:

Chokladdryck portion

Leverantör:

BKI Kaffe AB

Lev art nr:

40730271

EAN del förp:

15996639582128

EAN hel förp:

15996639582128

EAN hel pall:

25996639582125

Bruttovikt:

1.1 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;