Villeroy Tål maskindisk
Rek. pris 959,00

Tekanna m sil 1,0 l Artesano Hot Villeroy & Boch

1172437277
Förp.pris: 1.001,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tekanna med matchande sil
Artesano står för ren, tydligt definierad design. Med fokus på det väsentliga är Hot Drinks-serien perfekt för alla situationer och dess smarta funktioner säkerställer att du har allt du behöver för att njuta av te, kaffe och kakao. Servera dina vänner eller familj Darjeeling, Rooibos och andra tesorter från tekannan med ett praktiskt filter. Upptäck det praktiska sättet att njuta av din favoritdrink.

Vikt: ca 530 gr
Diameter: ca 270 mm
Volym: 1000 ml
Material: Borosilikatglas, Premium porslin, Rostfritt stål


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Kanna

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1172437277

EAN hel förp:

4003686363960

Bruttovikt:

0.81 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;