Tassimo Milka 8 st Gevalia

4031517
À-pris: 71,90 kr = 240 gr
Förp.pris: 359,52 kr = 5*240 gr
Jmf.pris: 8,99 kr/st (299,60 kr/kg)
Förp. 5*240 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Socker/Sukker (43%), SKUMMJÖLKS-/SKUMMETMÆLKSPULVER (22%), HELMJÖLKS-/SØDMÆLKSPULVER, fettreducerat/fedtfattig kakaopulver (9%), glukossirap, søt/sødt/söt vassle-/valle-/mysepulver (från/fra MJÖLK/MÆLK), fullhärdat/helt hærdet kokosolja/olje, salt, arom, MJÖLK-/MÆLKE PROTEIN, stabiliseringsmedel/stabilisator (E340), klumpförebyggande medel/antiklumpningsmiddel (E551), emulgeringsmedel/emulgatorer (E471, E433, SOJALECITIN).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 225 kJ
Energi 53 kcal
Fett 1 g
varav mättat fett 0.8 g
Kolhydrat 9.1 g
varav sockerarter 8.2 g
Fiber 0.4 g
Protein 1.7 g
Motsvarande salt 0.16 g
Fiber 0.9 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk
Innehåller: Sojabönor

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Tassimo

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Kapsel för kapselbryggare

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4031517

EAN del förp:

8711000500583

EAN hel förp:

8711000500590

Bruttovikt:

0.38 kg/st  1.9 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.01  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;