Tassimo Ebony 16 st Gevalia

4031588
À-pris: 59,92 kr = 144 gr
Förp.pris: 299,60 kr = 5*144 gr
Jmf.pris: 3,75 kr/st (416,11 kr/kg)
Förp. 5*144 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-24 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

TASSIMO EBONY MÖRKROST
Tassimo Gevalia Ebony är ett fylligt kaffe med mörkare rostning som ger en intensiv arom och en härlig eftersmak.
Intensitet: 5/7. Varje dryck ger 205 ml kaffe.

Taggar:
Varumärke:

Tassimo

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Kapsel för kapselbryggare

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4031588

EAN del förp:

8711000502846

EAN hel förp:

8711000502853

Bruttovikt:

0.31 kg/st  1.55 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.01  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;