Rek. pris 579,00

Serveringsbräda med tassar rektangulär vit 32 cm Pilliluyt

210517
À-pris: 459,38 kr = 1 st
Förp.pris: 2.756,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Vacker serveringsbricka av vitt porslin från Pillivuyt. Idealisk för servering av frukost, smörgåsar eller middagstillbehör. Silikonfötter ser till att brickan står stabil på bordet.

Serveringsbräda med tassar rektangulär vit - 32 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Längd: 32 cm
Bredd: 18 cm
Form: rektangulär
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Fat

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

210517

EAN del förp:

3050910347327

Bruttovikt:

0.87 kg/st  5.22 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;