Plastglas 25 cl Trend Duni

153396
À-pris: 39,75 kr = 50 st
Förp.pris: 795,00 kr = 20*50 st
Jmf.pris: 0,79 kr/st
Förp. 20*50 st
Lager: 50 innerförp.
Köp »

Höjd: 95 mm. Övre diameter: 73 mm, nedre diameter: 47 mm.

Material: PS


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare glas

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

153396

EAN del förp:

7321011533961

EAN hel förp:

7321031533965

EAN hel pall:

7321041533962

Bruttovikt:

0.25 kg/st  5 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;