Rek. pris 879,00

Picknickryggsäck Pari 4 Personer Blå Dorre

17458791
À-pris: 656,62 kr = 1 st
Förp.pris: 3.939,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-29 och den 2024-07-31 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Pari Picknickryggsäck 4 personer Blå

För sommarens alla härliga picknickar passar Peri picknickryggsäck bäst. Här ryms allt du behöver för fyra personer, från glas och bestick till god mat, allt separat förvarat i olika fack, håller kylan i upp till 8 h med kylklamp (kylklamp ingår ej).

• Höjd: 42 cm
• Bredd: 19 cm
• Längd: 30 cm
• Skötselråd: Torkas med fuktig trasa
• Material: Väska: Polyester aluminium Livsmedelsgodkänd plast
• Övrigt: Innehåller tallrikar, glas, gafflar, knivar & skedar


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Friluftsprodukt

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

5-8791

EAN del förp:

7392753587918

EAN hel förp:

17329275347437

Bruttovikt:

1.4 kg/st  8.4 kg/förp

Volym:

0.025  m3/st,  0.15  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;